Burn the 8th Track си бяха недоразумение, каквото и да се казва... Опитах да ги послушам малко, но не издържах. Поне имаше двама метъли, които им се зарадваха. Единственото наистина гадно нещо на феста беше, че Смут трябваше да си прекъснат сета предварително.
И трите основни групи бяха перфектни по техния си начин... Не разбирам само хората, които си тръгнаха, преди Ignite дори да са започнали... Разбирам да не им харесва това, което чуват, но някак не се връзва с представата ми за хардкор дори и да не ги изчакат... А и едно е да си ги пуснеш вкъщи, друго е най-малкото от уважение и благодарност за организираното турне (без тях едва ли щяхме да видим и другите групи скоро) да ги изтърпят 40 минути...За сметка на това пичовете от DBD си бяха около сцената (и на нея) и очевидно им харесваше.
Иначе като цяло на DBD определено се получи най-добре като цялостна атмосфера, а като си взимах автограф от Брайън, той каза, че при първа възможност ще дойдат пак.
А пък Золи каза, че ще дойде през Юни просто така, на почивка, то затова и после някой му предложи да си купи къща.
To sin by silence when we should protest makes cowards out of men.