do xNETZx

Re: 88-th ball?!

Hahahaha, nikoga ne sum bul hardcoree guyyyyy, prosto sym se kefil ma muzikata i sym hodil na koncerti. A, ti xStalkerx razboiniko, kogato ne beshe sXe kakvo si storvashe po pametnici i ne samo {}

p.p. po temata 4akam xNETZx da izbie vsi4ki nazita + 4orpaka i horata my koito gi suportvat - hahahahaha ili ne.. boikot ! smile

xStalkerx

Много неща си причинявах big_smile
Ама аз т'ва никога не съм го криел. Пил съм, пушил съм... к'во ли не съм правил, но нещата се променят. smile Затова и твърдо се придържам към определени позиции, които неведнъж вече са били обсъждани тук, така че го намирам за безсмислено пак да ги излагам. smile
Миналото ми мнение беше по-скоро хумористично... май много насериозно ме взе smile

Пп: Очевидно се познаваме?

do xNETZx

Ne me razbirai pogreshno xStalkerx smile ne sum go kazval vuv vruzka, da te razobilichavam ili da te obijdam, ... primomnqm starite vremena (moga da izvadq kompromati i za Rostislav, no ste my pisha na lichna, za da go iznudvam... za da iskam MODERATORSKI prava... za da sym velik hahahaaaa), a dali e poznavame.. moje bi kosveno tongue

p.p. predlagam temata da bude iztrita ot Rostiiiii, dokato xNETZx ne mi otgovori.. i az na nego i taka i taka....

Rostislav

do xNETZx wrote:

p.p. predlagam temata da bude iztrita ot Rostiiiii, dokato xNETZx ne mi otgovori.. i az na nego i taka i taka....

Тъкмо и аз това си мислех.